MERCI BEAUCOUP

mowie-troche-po-francusku-latwa-nauka-francuskiego

Mamy to!
Ponad 1500 polubień strony!
Kochani! Z tej okazji pragnę Wam coś powiedzieć

Na wstępie chciałabym podziękować Wszystkim którzy komentują, udostępniają i lajkują posty na mojej stronie  Każdy Wasz komentarz dodaje mi skrzydeł i siły do działania! Niektóre są tak miłe, że aż topnieje mi serce  Ogromnie mi miło, że doceniacie to co robię. Naprawdę. To tak działa, że im więcej polubień tym więcej motywacji do dalszej pracy! Założenie strony miało na celu zmotywować do systematycznej nauki języka francuskiego. Dzięki Wam udaje mi się! Udaje się NAM!

Cieszę się niezmiernie, że tak wiele z Was czynnie bierze udział w wyzwaniach, przerabia ćwiczenia i uczy się razem ze mną nowych czasowników! Nie łatwo jest samemu zmotywować się do codziennej nauki. Z Wami jest 100 razy łatwiej!
WSPÓLNIE jest łatwiej

Stronia nie jest idealna, ciągle się rozwija. To moje hobby i czasem zwyczajnie nie mam na nie czasu. Staram nauczyć się systematycznie publikować na blogu i facebooku nowe treści. Chcę przekazać Wam to czego się uczę, to co już wiem.
Pomimo, że staram się jak mogę czasem się mylę, popełniam błędy. Strona jest moją formą NAUKI, dlatego to normalne, ale dzięki społeczności jaką ona tworzy mogę liczyć na ich skorygowanie :) Jak najbardziej wytykajcie mi wszelkie niezgodności, pokażcie gdzie się mylę. Potrzebuję tego ;)
UCZMY SIĘ RAZEM

Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ dla wszystkich którzy są tutaj razem ze mną! Razem z nami

RAZEM język francuski nam niestraszny! :*

Całuję!
panna marzanna

Posted in .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s