3000 polubień! ♥


3000 POLUBIEŃ

I stało się! Jest nas tutaj ponad 3000! ♥

Pomimo, iż ostatnio trochę mniej się dzieje na blogu, fancebookowy fanpage ciągle zyskuje nowych obserwujących! Raduje mnie to niezmiernie i daje motywującą energię do planowanie nowych wpisów na stronie! A muszę, przyznać że w mojej głowie kłębi się ich już naprawdę sporo ; ) Chciałabym obiecać Wam więcej postów, więcej obrazków, ale niestety obiecałam sobie ostatnio, że nie będę obiecywać ;) O tym jak zmienił się plan działania na blogu pisałam  we wcześniejszym wpisie o tutaj >> To był maj! 

Teraz mam na głowie kilka ważnych spraw ♥ Na pewno niebawem uchylę rąbka tajemnicy, ale na obecną chwilę nie puszczam pary z ust ;)
Mogę powiedzieć tylko jedno: IDĄ ZMIANY! ♥ 


Wiecie w ogóle jak to się wszystko zaczęło?

Na pewno czytaliście zakładkę O mnie  w której opowiadam o moich początkach z językiem francuskim. Ale czy wspominałam kiedy postanowiłam założyć bloga i dzielić się z Wami swoimi francuskimi notatkami? Wtedy właśnie kiedy wprowadziłam w swoim życiu zmiany! Zrezygnowałam w ten czas z mojej pierwszej pracy jakiej się podjęłam po przyjeździe do Paryża i powiedziałam sobie: „W zamian musisz zacząć robić coś nowego! Zrezygnowałaś z jednej rzeczy, zacznij robić drugą!” Codzienna poranna pobudka, by móc zebrać dzienny materiał do nauki, przetworzyć do na lekcję i około godziny 9:00 wstawić na bloga. Chciałam być konsekwentna i potrzebowałam kontaktu z innymi osobami które stawiały swoje pierwsze kroki we francuskim świecie. Potrzebowałam zacząć konsekwentnie wykonywać jakieś zadanie. Udowodnić sobie, ze potrafię. Oczywiście później przyszła nowa praca, nowe obowiązki, bloga zaczął się zmieniać, a razem z nim i ja. Wszystko szło w coraz lepszym kierunku!

Ta francuska przygoda naprawdę wiele wniosła do mojego życia. Cieszę się że jestem w tym miejscu w którym jestem. Tutaj razem z Wami ♥

Mam nadzieję za parę tygodni ruszyć bardziej intensywnie z blogowaniem, jak zmiany w moim życiu zostaną już pozałatwiane. Chętnie bym Wam to obiecała , ale tak jak wspominałam wyżej, nie mogę obiecywać ; ) Jedno wiem na pewno: Rozwój bloga i działanie w tym kierunku stale jest jednym z moich „większych” małych marzeń do spełnienia.

pozdrawiam i ściskam!

pannamarzanna


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s